Viņš ir visa ietvars

“Bet Viņš pats ir pirms visa, un viss pastāv Viņā.” — Kolosiešiem 1:17

Kolosiešiem 1:17 ir brīnišķīga rakstu vieta. Te mēs lasām, ka Jēzus ir Tas, kas VISU notur kopā. Viņš uztur pat tos, kas to neapzinās!

Padomā par to. Nav iespējama stipra laulība, ja to kopā nesatur Jēzus. Ja Jēzus neveido mūsu personīgās attiecības, tad nespēsim izveidot labu un stipru draudzību. Bez Jēzus arī mūsu finanses būtu viens liels haoss. Bez Viņa mūsu domas un emocijas sapītos lielā juceklī. Bez Jēzus itin viss būtu viens liels juceklis.

Ja Jēzus nav pats svarīgākais mūsu dzīvē, tad jāpārkārto mūsu prioritātes. Mateja 6:33 mēs vispirms tiekam mudināti meklēt Dievu un Viņa valstību, jo, ja svarīgākais nebūs kļuvis par svarīgāko, tad arī nekas cits nesastāsies savās vietās un radīs daudzas nepatikšanas. Dievs vēlas, lai mēs meklējam vispirms Viņa valstību, pareizi dzīvodami. Tas būs redzams arī tajā, kā mēs izturamies pret līdzcilvēkiem, kā rīkojamies konkrētās situācijās, kā tērējam savu naudu, ar kādu attieksmi dzīvojam, un pat kādas izklaides mēs izvēlamies.
Atvēli Dievam pirmo vietu savā dzīvē jau šodien. Viņš ir tas, kas tevi satur kopā. Viņš ir tevi radījis, lai tu sekotu Viņam. Ļauj Viņam kļūt par pašu svarīgāko tavā dzīvē.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, bez Tevis es neesmu nekas. Tu mani turi kopā; patiesībā Tu turi kopā itin visu. Tu esi manā dzīvē pats svarīgākais, un es Tev it visā dodu pirmo vietu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon