Ako si uveril

A potom riekol Ježiš stotníkovi: Iď, a jako si uveril, tak nech sa ti stane! A jeho služobník bol uzdravený v tú hodinu. – MATÚŠ 8:13

V dôsledku zničujúceho zneužívania v mojej minulosti, som bola pred mnohými rokmi mimoriadne negatívna. Výsledkom toho bolo, že som očakávala, že ma ľudia zrania, a aj zranili. Očakávala som, že ľudia nebudú čestní, a aj neboli. Bála som sa veriť, že by sa mohlo stať čokoľvek dobré.

Myslela som si, že sa ochránim pred zranením, ak nebudem čakať nič dobré. Keď som však naozaj začala študovať Slovo a dôverovať Bohu, že obnoví môj život, začala som si uvedomovať, že sa musím zbaviť svojej negativity.

V Matúšovi 8:13 Ježiš hovorí, že sa nám stane to, čomu veríme. Verila som, že všetko je negatívne, preto sa mi prirodzene dialo veľa negatívnych vecí. Rozhodla som sa, že chcem, aby sa mi diali pozitívne veci, takže som začala dôverovať Bohu, že bude robiť pozitívne veci v mojom živote a časom prišli aj pozitívne výsledky!

Neustále zažívaš negatívne veci a divíš sa prečo? Možno potrebuješ začať veriť iným veciam. Začni dôverovať Bohu a veriť v to najlepšie. Potom pozoruj, ako sa dejú veci na základe tvojej viery.


Modlitba

Duchu Svätý, chcem sa zbaviť všetkej negativity a začať veriť za lepšie veci. Pomôž mi vzbudiť vieru, že môžeš urobiť veľké veci v mojom živote.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon