Boh vie, čo potrebuješ

Boh vie, čo potrebuješ

„Navráťte sa do pevnosti [bezpečia a prosperity], väzni nádeje! Aj dnes oznamujem: Dvojnásobne ti nahradím.“ (ZACHARIÁŠ 9:12)

Jedného dňa som bola emocionálne zranená niečím, čo sa stalo. S Daveom a mnou jednali nespravodlivo a neférovo v určitej situácii, a cítila som sa veľmi zle. Bola som v lietadle, takže som sa rozhodla čítať Bibliu. Keď som otvorila knihu Zachariáš 9:12, a čítala dnešný verš, slová ako keby vyskočili zo stránky.

Keď som uvidela tento verš, moja viera stúpla na novú úroveň. Bez pochýb som vedela, že Boh so mnou rozpráva o mojej situácii. Vedela som, že ak nestratím nádej, ak budem mať správny postoj, potom príde deň, keď mi Boh dvojnásobne nahradí všetko, čo mi bolo zobrané.

Takmer o rok neskôr, Boh urobil dokonalú prácu a zjavil sám seba skrze Jeho zasľúbenie o dvojnásobnom nahradení všetkého, čo mi bolo vzaté a obnovil to skrze tých istých ľudí, ktorí s nami zle jednali!

Duch Svätý presne vie, čo potrebujete. Otvorila som svoju Bibliu toho dňa s očakávaním, že so mnou bude Boh rozprávať a pomôže mi v mojej situácii. On však prekonal moju najväčšiu nádej tým, že ma nielen upokojil, ale zasľúbil vrátiť mi to, čo som stratila. Toto Slovo a aj všetky ostatné, sú zasľúbenia aj pre teba, a Boh ti ich dáva.

Kedykoľvek potrebujete potešenie alebo nasmerovanie v živote, povzbudzujem vás, aby ste išli do Božieho Slova. Naozaj obsahuje všetky odpovede, ktoré potrebujeme do každej situácie v našich životoch.


BOŽIE SLOVO PRE TEBA NA DNES: Boh ti dá dvojitú dávku! (Dá ti dvojité požehnanie, o ktoré ťa obrali tvoje problémy v minulosti).

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon