Božie Slovo je dobrým liekom

Božie Slovo je dobrým liekom

Znova a znova poslal svoje slovo a uzdravoval ich a vyslobodzoval z ich mnohej záhuby. – ŽALM 107:20

Mnohí robia chybu, že vierou v uzdravenie nahrádzajú ozajstný Boží liek – Jeho Slovo. Hovoria: „Verím v uzdravenie“ bez toho, aby použili alebo aplikovali Slovo. Ako nás môže uzdraviť liek, ktorý nezoberieme?

Božie Slovo je Jeho liekom – je to liečivý prostriedok rovnako, ako je liečivý prostriedok alebo katalyzátor prírodný liek. Inak povedané, liek má schopnosť uzdraviť. V Božom Slove je kapacita, život, schopnosť a prirodzenosť uzdraviť tvoje telo.

Ako ho teda užívaš? Len keď sa Božie Slovo zakorení v tvojom srdci a zostane tam, uzdraví tvoje telo. Samotné poznanie toho, to neurobí. Písmo musí preniknúť do tvojej mysle a srdca meditáciou – čítaním, počúvaním, rozjímaním a omieľaním v tvojej mysli – aby vyprodukovalo uzdravenie v tvojom tele. Akonáhle Slovo skutočne prenikne do tvojho srdca, môže priniesť zdravie do celého tvojho tela. Dovoľ dnes Božiemu Slovu, aby preniklo hlboko do tvojho srdca.


Modlitba

Bože, dnes sa rozhodujem rozmýšľať nad Tvojím uzdravujúcim Slovom. S Tvojim Slovom hlboko vo svojom srdci viem, že Tvoje uzdravenie naplní moje telo.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon