Jednoduché privilégium

Jednoduché privilégium

„Zákon Hospodinov je dokonalý, občerstvujúci dušu; svedectvo Hospodinovo verné, ktoré robí prostého múdrym.“ (ŽALM 19:7)

Neviem si predstaviť väčšiu česť, ako byť schopný rozprávať sa s Bohom a počuť Ho. Verím, že modlitba je najväčšou výsadou nášho života. Nie je to niečo, čo musíme urobiť, je to niečo čo môžeme robiť. Modlitba je partnerstvo s Bohom, aby sme videli, ako sa Jeho plány a zámery napĺňajú v našich životoch a v životoch tých, ktorých milujeme. Je to spôsob, akým môžeme my ľudia na zemi vstúpiť do úžasnej Božej prítomnosti. Umožní nám to zdieľať s Ním svoje srdce, počúvať Jeho hlas a spoznať, ako sa máme tešiť zo všetkých tých úžasných vecí, ktoré On pre nás má. Komunikácia s Bohom je naozaj najväčšou výsadou na akú si spomeniem, ale táto vznešená a svätá práca je zároveň tou najjednoduchšou výsadou, akú poznám.

Neverím, že Boh niekedy chcel, aby rozprávanie s Ním alebo počúvanie Jeho hlasu bolo komplikované. On chce, aby to bol jednoduchý a prirodzený spôsob života, kedy sme s Ním celý deň, každý deň.

BOŽIE SLOVO PRE TEBA NA DNES: Nech je modlitba pre teba ako dýchanie, rob to prirodzene a jednoducho počas celého dňa.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon