Дотримуйтеся закону любові

Дотримуйтеся закону любові

Бо ви, браття, (насправді) на волю покликані, але (слідкуйте за тим,) щоб ваша воля не стала приводом догоджати тілу (й виправданням для егоїстичного відношення), адже любов’ю (ви повинні) служити один одному! —До Галатів 5:13, АМР

Іноді в житті ми кривдимо людей або завдаємо їм болю, навіть не здогадуючись про подібні наслідки своїх вчинків. Я — досить проста й прямолінійна людина. Звісно, це гарна риса, але також мені довелося, спілкуючись з іншими людьми, навчитися бути більш чутливою до їхніх життєвих переживань і страждань, труднощів і випробувань. Мушу зазначити: те, що можна від нас почути за якихсь певних обставин, може зовсім не підходити до іншої ситуації, і виявитися невідповідним, неслушним. Безперечно, Христос справді звільнив нас, і відтак ми отримали право бути самими собою. Однак, згідно із законом любові, ми не повинні використовувати свободу як виправдання свого егоїстичного ставлення.

Наявність у нас бажання щось сказати чи зробити ще не означає, що це буде найкращим варіантом у ситуації, яка склалася в нашому житті. Можливо, розмова з людиною, яка вже дуже довгий час хворіє, не є найкращим часом для того, щоб розповідати про своє добре самопочуття. І, напевно, історія про отримання вами підвищення на роботі буде недоречною в бесіді з людиною, яка щойно втратила роботу. Ісус помер для того, щоб зробити нас вільними, але також у Своєму Слові Він закликає нас служити одне одному в любові.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Ощасливлюючи когось іншого, ви й самі ставатимете щасливі.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon