Подолайте розчарування

Подолайте розчарування

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Тож підкоріться Богові та спротивляйтесь дияволові, то й утече він від вас. – Яків 4:7

Багато християн лежить на узбіччі життя, зневірені й пригноблені, бо, на жаль, так і не навчилися правильно реагувати на розчарування. Але ж воля Божа не полягає в тому, щоб ви хоча б день свого життя провели розчарованими, в депресії або з журбою і печаллю в серці.

Земне служіння Ісуса частково полягало в тому, що Він ходив у помазанні Святого Духа і звільняв усіх поневолених дияволом. Розчаровані, поранені люди знаходили нову надію в Ісусові, коли стикалися з Його потужною силою. Та сама сила доступна і нам, Його учням, навіть сьогодні. Тож, закликаю вас скористатися нею, щоб захистити себе від розчарування — зосередьтеся на Богові, розмірковуйте про Його обітниці, сповідуйте Його Слово і приносьте до Його престолу у молитві своє життя і свої обставини. Заручившись допомогою Ісуса, ви зможете звести нанівець будь-які спроби ворога пригнітити вас — почніть його зв’язувати, і він нізащо не зможе здолати вас. Як наслідок, у відповідь на будь-яке розчарування від диявола ви будете настільки налаштовані на Божу хвилю в духовному плані, що зумієте розпізнати ворожі наміри, протистояти їм і врешті змусите ворога тікати. Завдяки силі Ісуса, яку Він пропонує вам, у диявола не лишається іншого вибору, як накивати п’ятами.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я знаю, що протистояння й розчарування час від часу з’являтимуться у моєму житті, але я не житиму із розчаруванням у серці. Я буду завжди налаштованим на Твою хвилю, я протистоятиму дияволові і зрештою змушу його тікати від мене.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon