Пробувайте в Слові Божому

Пробувайте в Слові Божому

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Коли ж у Мені перебувати ви будете (постійно з’єднані зі Мною), а слова Мої позостануться в вас і будуть жити в вашому серці, то просіть, чого хочете, і станеться вам! – Іван 15:7, АМР

Більшість християн чітко усвідомлюють важливість читання Біблії, однак, мало хто з них розуміє, як важливо їм самим перебувати в Слові Божому й дозволяти йому перебувати в них. Старанно вивчаючи Боже Слово і зберігаючи його у своєму серці, ми отримуємо миттєвий доступ до Святого Письма, як тільки виникає в цьому потреба. А Ісус, зі свого боку, запевняє, що, попросивши Його про що завгодно у молитві, ми обов’язково це отримаємо.

Пробування у Божому Слові і те, що ми дозволяємо Божому Слову пробувати в нас, робить із нас справжніх послідовників Ісуса Христа (див. Євангеліє від Івана 8:31). А це надає більшої сили нашому молитовному життю, що, зі свого боку, допомагає нам одержати повну перемогу над ворогом.

А чи перебуваєте ви у Слові Божому… і чи дозволяєте йому перебувати в вас? Якщо ні, то раджу вам негайно вжити відповідних заходів, щоб змінити картину. Віддайте читанню і вивченню Божого Слова пріоритетне місце у своєму житті. Почніть вивчати уривки зі Святого Письма напам’ять і зберігати їх у своєму серці. Це допоможе вам бути озброєними до зубів і повністю готовими до протистояння ворожим нападам. Тільки так ви зможете здобути повну перемогу і подолати всі життєві труднощі.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я волію бути справжнім послідовником Ісуса Христа й жити в силі, яка приходить, коли перебуваю у Твоєму Слові. Боже, веди мене, спонукай до старанного вивчення Святого Письма і вкорінюй Свою правду у моєму серці.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon