Так буде краще

Так буде краще

Та Я правду кажу вам (і нічого, окрім правди): Краще для вас, (корисніше, ліпше й вигідніше,) щоб пішов Я, бо як Я не піду, Утішитель не прийде до вас. А коли Я піду, то пошлю вам Його. —Іван 16:7, АМР

Присутність Святого Духа у нашому житті є набагато дивовижнішою подією, ніж можемо собі уявити. Він — наш Утішитель, а це означає, що Він допоможе нам і втішить нас завжди, коли нам болітиме. Розмірковуючи про Святого Духа, мені приємно усвідомлювати, що насправді Він ближчий до мене, ніж те повітря, яким я дихаю. Він скеровує нас і веде до здійснення Божого плану для нашого життя. Однак, навчитися слідувати за Ним вимагає часу. Ми звикли жити, керуючись своїми власними думками, почуттями й бажаннями, але, стаючи християнами, нам конче потрібно навчитися йти за Святим Духом. Ісус жив на землі в людському тілі, тому Він як ніхто інший розуміє все, через що ми проходимо в житті. Отож мене дуже тішить думка про те, що Ісус мене розуміє! Він надзвичайно терпеливий, і тому залюбки працюватиме над нами, допоки будемо готові вчитися, змінюватися і сприймати корекцію.

Постає питання: чому Ісус сказав, що буде краще, піди Він і пошли замість Себе нам Святого Духа? Бо що може бути ліпшим за перебування поруч із нами Ісуса в тілі людини? На ділі ж річ у тому, що Ісус міг бути лише в одному місці одночасно, тоді як Дух Святий може перебувати де завгодно й одночасно діяти в житті кожного з нас. Це просто неймовірно! Він ніколи не залишає нас ні на мить. Він знає про нас усе, намагається зцілити всі наші душевні рани, а також привести до ладу наше життя. Щодня ми стаємо кращими людьми завдяки неймовірній силі й мудрості Святого Духа.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Попрохайте Святого Духа прийняти вас такими, які ви є, і зробити тими, ким Він вас бачить.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon