Хрещення Святим Духом

Хрещення Святим Духом

Отож, коли ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, (дари, що принесуть їм користь,) скільки ж більше Небесний Отець подасть Духа Святого всім тим, хто проситиме в Нього? —Лука 11:13, АМР

Зазначу, що в наведеному вище вірші Бог обіцяє дати Святого Духа всім, хто Його про це попрохає. Отже, Ви можете висловлювати Богові своє прохання наповнити вас і хрестити Святим Духом просто зараз, хоч би де ви перебували. Відтак ваша молитва має звучати таким чином:

“Батьку, я прошу Тебе в ім’я Ісуса, хрести мене Святим Духом і дай мені всі дари, якими супроводжується хрещення Духом. Наділи мене сміливістю, як Ти вчинив щодо всіх, хто сповнився Святого Духа в день П’ятидесятниці. Також я прагну, щоб Ти наповнив мене всіма іншими духовними дарами, які Сам бажаєш мені дати”.

Опісля підтвердіть, що насправді вірите в те, про що помолилися, — відтак промовте вголос: “Я вірю, що Бог сповнив мене Святого Духа, і я вже більше не буду колишнім”.

Наведена вище молитва або подібна до неї — це ваш перший і головний крок, далі спокійно чекайте відповіді від Бога й вірте, що вже отримали все, про що попрохали. Якщо ви не маєте віри стосовно цього, то, навіть побачивши у своєму житті все, чого так хотіли, ви не отримаєте від цього ні справжнього задоволення, ні користі — наче ви цього як не мали, так і не маєте. Хочу ще раз підкреслити: украй важливо вірити в те, що ви щось отримали, а не лише спиратися на власні відчуття. Впродовж усього дня розмірковуйте над тим, що Господь обрав вас Своєю домівкою; з Богом ви спроможні виконати все, до чого Він закликає вас, і навіть більше. Усвідомте, бути сповненим Святого Духа — одна з найдивовижніших подій, що можуть взагалі відбутися в житті віруючої людини. Божа присутність у вашому житті наділяє вас хоробрістю й мудрістю, дає надію, мир, радість і багато інших чудових дарів. Шукайте Його щодня всім своїм серцем.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Не слід шукати Бога тільки заради того, аби щось від Нього отримати; натомість прагніть знайти Його Самого й ту радість, яку принесе Його присутність.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon