6 veidi, kā praktizēt mieru

6 veidi, kā praktizēt mieru

“Un Dieva miers, kas ir augstāks par visu saprašanu, pasargās jūsu sirdis un jūsu domas Kristū Jēzū.” — Filipiešiem 4:7

Bez Dieva miera nav iespējams izbaudīt savu dzīvi. Es ticu, ka, ikdienas sperot mazu solīti pretim mieram, drīz vien mēs spēsim dzīvot patiesā mierā. Lūk, daži padomi, ko vari pielietot, lai izveidotu mierpilnu dzīvesveidu:

  • Izvēlies, ar ko pavadīt kopā laiku! Varbūt tu centies padarīt pārāk daudz, beigu beigās neko no tā neizdarot labi. Steiga ir miesas centieni izdarīt vairāk, kā Svētais Gars tevi ir vadījis. Ļaujies Gara vadībai.
  • Esi gatavs mīlestībā pateikt “nē”! Reizēm mēs uzņemamies nevajadzīgus pienākumus, jo nejūtamies ērti pateikt “nē”. Lūdz, lai Dievs tev īstajā brīdī dod vārdus pieklājīgi atteikties.
  • Neatliec darbus! Dieva Vārds mūs mudina apgūt pašdisciplīnu. Izdari tagad to, kas vajadzīgs, lai pēc tam vari pilnībā izbaudīt savu atpūtas laiku.
  • Atbrīvojies no lielākajiem traucēkļiem! Ja zini, ka bieži padodies konkrētiem traucēkļiem, piemēram, televīzijai, nosaki pats sev robežas.
  • Nosaki piemērotas robežas arī savam laikam un telpai! Dzīvē mēs nepārtraukti esam kādam vajadzīgi, tomēr tu vari iemācīties nolikt robežas, kas palīdzēs to visu veselīgi regulēt, piemēram, nosaki laiku, kad vienkārši “neesi sasniedzams”.
  • Pielāgo savu dzīvi! Lūdz, lai Dievs atklāj tev veidus, kā vari ietaupīt laiku un spēkus. Piemēram, kad zinu, ka man nebūs laika mazgāt traukus, es lietoju papīra šķīvjus.

Galvenā doma tajā ir, kā par savu prioritāti izvirzīt mieru; sper praktiskus soļus un ļauj, lai Dievs katru dienu tevi vada iepretim Savam nevainojamam mieram!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, ieved mani Savā mierā, kas ir pāri par visu saprašanu. Atklāj ikdienas solīšus, ko varu spert, lai dzīvotu Tavā mierā.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon