Lūdzot Dieva lūgšanas

Lūdzot Dieva lūgšanas

“Cik augstākas ir debesis pār zemi, tik augstāki ir Mani ceļi pār jūsu ceļiem un Manas domas pār jūsu domām.” (JESAJAS 55:9)

Domāju, ka viens no iemesliem, kāpēc reizēm jūtamies nepiepildīti lūgšanā vai jūtam, ka tā arī nespējam “beigt” lūgt par kādu tēmu, ir tas, ka pārāk daudz laika pavadām, lūdzot savas lūgšanas. Tomēr, ziniet, ir labāks, efektīvāks veids – lūgt Dieva lūgšanas. Ja esmu godīga, reizēm, kad lūdzu savas lūgšanas, es varu lūgt par vienu un to pašu piecpadsmit minūtes un joprojām nejusties gatava beigt; savukārt, ja mani vada Svētais Gars, un es lūdzu Dieva lūgšanu, tad pietiek pat ar diviem teikumiem, lai es justos piepildīta un apmierināta.

Esmu pamanījusi, ka, lūdzot Gara vadītas lūgšanas, tās parasti ir vienkāršākas un īsākas par manējām. Tās ir tiešas un neliekuļotas kā naglai uz galvas. Lūdzot pēc Dieva prāta, nevis sekojot savām vēlmēm, es sajūtu apmierinājumu kā pēc labi pabeigta darba. Lūdzot pa savam, mēs nereti koncentrējam savu lūgšanu uz laicīgo un apstākļiem, bet, ja esam Dieva vadīti, tad lūdzam par mūžīgo, piemēram, domu un motīvu šķīstumu un dziļākām attiecībām ar Dievu. Lūdz, lai Dievs tev māca, kā lūgt Viņa lūgšanas, nevis savējās, un tu varēsi izbaudīt savu lūgšanu dzīvi aizvien vairāk.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Lūdz Dieva lūgšanas, nevis savējās.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon