Dieva sirds domas

Dieva sirds domas

“Bet Tā Kunga padoms pastāv mūžīgi, un Viņa sirds nodomi ir spēkā uz audžu audzēm.” (PSALMS 33:11)

Es zinu, ka vēlies dzirdēt no Dieva katru dienu, un es tiešām ticu, ka tas arī ir iespējams, ja vien iedibinām paradumu klausīties. Viņa padoms ir bijis pieejams paaudžu paaudzēs, bet tikai retais velta laiku, lai tajā ieklausītos. Gaidīt uz Dievu nenozīmē stundām sēdēt mierā, cenšoties Viņu sadzirdēt, bet tas nozīmē atzīt, ka bez Viņa mēs neko nevaram izdarīt pareizi. Mēs neskrienam savā spēkā, darot to, kas ienāk prātā, bet gan lūdzam pēc Viņa vadības.

Es ticu, ka tad, kad lūdzu pēc Dieva vadības, Viņš mani arī vada. Dienas darbos es nedzirdu skaļu Dieva balsi, kas man nosaka, ko darīt, bet gan sajūtu savā sirdī virzienu, kurā doties. Piemēram, šorīt es pamodos ar pilnu galvu ar saviem plāniem šai dienai. Biju plānojusi visu dienu pavadīt mājās, lai gan mūsu dēls bija uzaicinājis doties pusdienās kopā ar viņu un viņa ģimeni. Lūdzot, manī ienāca pārliecība, ka kopīgi pavadītais laiks būtu ļoti vērtīgs un man to vajadzētu izmantot. Dievs mainīja manu sirdi, un es zināju, ka diena būs labāka, ja es sekošu Viņa vadībai, nevis savam plānam.

Uzticies, ka Dievs tevi šodien vadīs, un stūrgalvīgi neturies pie sava paša plāna. Dievs varētu tevi pārsteigt vai sagādāt piedzīvojumu, ko labāk tev nepalaist garām.


Dieva vārds šodienai: Ja Dievs maina tavu sirdi, esi gatavs mainīt savus plānus.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon