Lai Dievs kļūst par tava apliecinājuma avotu

Lai Dievs kļūst par tava apliecinājuma avotu

“Tas Kungs Cebaots ir ar mums, mūsu stiprā pils ir Jēkaba Dievs!” — Psalms 46:12

Nedrošības epidēmija mūsdienu sabiedrībā daudzu cilvēku dzīvē nolaupa prieku, radot lielas problēmas cilvēku savstarpējās attiecībās. Es zinu, kā nedrošība var ietekmēt cilvēka dzīvi, jo pati arī esmu ar to sastapusies. Es zinu, ko tā nodara cilvēka dvēselei.

Nedrošs cilvēks bieži meklē citu cilvēku apliecinājumu, lai spētu pārvarēt atraidījuma un zemas pašvērtības sajūtu. Tādi cilvēki kļūst atkarīgi no citu uzslavas.

Cīnoties ar nedrošību, brīvību var nest tikai viens – Dieva patiesība. Un patiesība ir tāda, ka mums nav jāmokās, lai saņemtu no cilvēka to, ko Dievs mums dāvā brīvi un labprātīgi: mīlestību, pieņemšanu, apliecinājumu, drošību, vērtību un nozīmīgumu.

Viņš ir mūsu Patvērums, mūsu augstais tornis, spēks un stiprums visās grūtībās; mūsu drošā paslēptuve (sk. Psalms 9:10; 31:4; 32:7; 37:9; 46:12). No Viņa nāk mūsu vērtība, nozīmīgums, pieņemšana un atzīšana. Kamēr vien varam pie tā turēties, mēs esam ieguvuši pašu lielāko dārgumu.

Veroties Viņā, tu piedzīvosi vēl neredzētu brīvību un kļūsi pārliecināts par sevi, nobriedis – tieši tāds, kādu Dievs tevi vēlas redzēt.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es Tevī meklēju drošību. Es koncentrējos uz patiesību – Tu esi mans Patvērums un Spēks. Tu man dāvā mīlestību un pieņemšanu. Tikai Tevī vien esmu pilnībā pārliecināts.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon