Apvelc savu jauno dabu

“Un jāapģērbj jaunais cilvēks, kas radīts pēc Dieva patiesā taisnībā un svētumā.” — Efeziešiem 4:24

Pēc tam, kad savā pagātnē tu varbūt piedzīvoji daudz sāpju un ciešanu, Dievs joprojām vēlas, lai tu izbaudītu katru savas dzīves dienu. Bet tas nevarēs notikt, kamēr tu pats nenolemsi pieķerties tai dzīves pārpilnībai, ko Jēzus tev ir sagādājis caur savu nāvi un augšāmcelšanos. Citādi velns to vienmēr centīsies no tevis nozagt.

Jēzus teica: „Zaglis nāk vienīgi, lai zagtu, nokautu un nomaitātu. Es esmu nācis, lai tiem būtu dzīvība un pārpilnība.” (Jāņa 10:10) Jēzus nāca uz šo zemi un nomira par mums, lai mēs baudītu dzīvību un tās pārpilnību!

Saņemot Viņa dāvāto dzīvību, tu esi jauns radījums Kristū. Neatļauj vairs senajiem pāridarījumiem un pārdzīvojumiem joprojām ietekmēt tavu jauno dzīvi. Kā jauns radījums Kristū Jēzū, tu vari atjaunoties savā prātā, kā to saka Dieva Vārds, un tavas emocijas var piedzīvot dziedināšanu un atjaunošanu. Dzīvojot jaunajā dabā, ko Jēzus tev ar savu nāvi ir sagādājis, Dieva plāni var sākt piepildīties.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es katru dienu izvēlos ietērpties jaunajā dabā, kuru Jēzus ar savu nāvi man ir dāvājis. Kristū es tieku atjaunots – kļūstu par priekpilnu, mierpilnu un veselu radījumu Tevī!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon