Vai esi izsalcis pēc vairāk Dieva?

Vai esi izsalcis pēc vairāk Dieva?

“Viņš veldzēja izslāpušo un atspirdzināja ar barību izsalkušo.” (PSALMS 107:9)

Kad esam izalkuši, mēs pieliekam lielas pūles, lai tiktu pie ēdiena. Mēs domājam par ēdienu, runājam par to, dodamies uz veikalu, lai nopirktu produktus, tad tos uzmanīgi pagatavojam. Es ticu, ka mums vajadzētu rīkoties tāpat, ja esam izsalkuši pēc vairāk Dieva savā dzīvē. Dievs teica, lai meklējam Viņu ar visu savu sirdi; nodevušies, ar aizrautību, mērķtiecību un visā nopietnībā.

Katru nedēļu mēs gana daudz laika veltām fiziskai pārtikai, bet, cik daudz laika mēs atvēlam garīgam ēdienam? Es tā rēķinu, ka vairums no mums nedēļā velta vismaz četrpadsmit stundu, lai sagādātu, sagatavotu un patērētu pārtiku. Mums būtu godīgi sev jāpajautā, cik daudz laika nedēļā mēs pavadām, lai meklētu Dievu un mācītos par Viņu. Tas, cik tuvi esam Dievam, ir atkarīgs no tā, cik daudz laika esam gatavi ieguldīt savās attiecībās ar Viņu. Laiks ir liela vērtība ikvienam no mums, un mums vajadzētu to veltīt tam, kas mums ir pats svarīgākais. Tu vari savu laiku izniekot vai arī ieguldīt; tā ir tava izvēle. To, ko izniekojam, mēs pazaudējam, bet to, ko ieguldām, atgūstam ar uzviju.

Es no sirds iesaku veltīt Dievam tikpat daudz laika, cik patērē, meklējot pārtiku, un pavisam drīz būsi piepildīts ar Viņa gudrību un klātbūtni. Tu atradīsi piepildījumu, kādu vēl neesi piedzīvojis, jo Viņš piepildīs tavu dvēseli ar Sevi.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Vienīgi Dievs piepilda izsalkušu dvēseli, tāpēc savā plānotājā atvēli Viņam galveno vietu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon