Mēs visi strādājam kopā

Mēs visi strādājam kopā

“Jo, kā mums vienā miesā ir daudz locekļu, bet ne visiem locekļiem ir vienāds uzdevums, tāpat mēs daudzi kopā esam viena miesa Kristū (Mesijā), bet savā starpā visi esam locekļi [savstarpēji atkarīgi cits no cita].” (ROMIEŠIEM 12:4-5)

Šodienas panti mums māca par cilvēkiem piešķirto dāvanu dažādību. Mēs visi esam vienas miesas locekļi Kristū, un Viņš ir Galva. Fiziskajā pasaulē, lai organisms darbotos kā nākas, visām ķermeņa daļām jābūt savstarpēji vienotām ar galvu. Dažādie fiziskās miesas locekļi sadarbojas savā starpā; tie nav greizsirdīgi un nesacenšas savā starpā. Rokas palīdz pēdām uzvilkt apavus. Pēdas aiznes ķermeni, kur tam jānokļūst. Mute runā par visu ķermeni. Ir ļoti daudzi miesas locekļi; tiem visiem nav vienāds uzdevums, tomēr tie darbojas kopā viena uzdevuma vārdā. Kristus garīgajai miesai vajadzētu darboties tāpat. Tieši tāpēc Svētais Gars lietoja fiziska ķermeņa piemēru, iedvesmojot Pāvilu rakstīt par to vēstulē romiešiem.

Ja mēģinām funkcionēt kaut kā citādāk, nekā Dievs to ir paredzējis un mums pavēlējis, mūsu dzīvē ienāk neparedzēta un nevajadzīga spriedze. Un otrādi, ja rīkojamies tā, kā Dievs ir paredzējis, mēs piedzīvojam prieku, piepildījumu un apmierinājumu. Mums vajadzētu sadarboties ar Svēto Garu, lai atklātu savu unikālo likteni, un tad darīt visu iespējamo, lai to piepildītu. Ja Dievs tevi ir ar kaut ko apdāvinājis, darījis tevi spējīgu, tad tas tev tiešām padosies; atrodi, kas tev padodas, un sāc to darīt!


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Ja vēlies, lai Dievs tevi lieto, atrodi vajadzību un to apmierini!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon