Apzināti mierīgs

“Mieru Es jums atstāju, Savu mieru Es jums dodu.” — Jāņa 14:27

Atstājot šo pasauli, Jēzus teica, ka atstāj mums Savu mieru. Tagad mums katram jāpieņem lēmums – vai mēs izvēlēsimies dzīvot šajā mierā, ko Viņš mums ir atstājis?

Protams, ka velns strādā papildstundas, lai tevi satrauktu. Kāpēc? Jo Viņš zina, ka tu nespēj dzirdēt Dievu, ja nepaliec Viņa mierā.

Ja tu pavērotu savu dzīvi, būtu pārsteigts, cik daudz reižu nedēļas ritējumā sātans pret tevi vērš uzbrukumu tikai viena mērķa dēļ – lai nozagtu tavu mieru. Kad es to beidzot ieraudzīju, Dievs runāja uz manu garu – „Džoisa, ja jau velns tik ļoti grib tavu mieru, tad šajā miera stāvoklī ir kaut kas neiedomājami spēcīgs.”

Un tā tas arī ir! Tāpēc tagad, kad velns cenšas nozagt manu mieru, es ar prieku pie tā stingri turos, zinot, ka tādejādi varu pretoties velnam. Tas nenozīmē, ka nekad neuztraucos, bet varu arī attiecīgi rīkoties – varu sevi kontrolēt un izvēlēties būt mierā.

Apzināta palikšana mierā ir liela dāvana, ko varam pasniegt paši sev. Vai tu izvēlēsies šodien Dieva mieru?

Lūgšanas piemērs

“Kungs, paldies, ka esi devis man Savu mieru. Kad velns cenšas nozagt manu mieru, atklāj man viņa nodomus. Es viņam to neļaušu. Tā vietā es palikšu stingri iesakņots Tevī.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon