Viens ar Dievu

Viens ar Dievu

“Un, ļaudis atlaidis, Viņš savrup uzkāpa kalnā Dievu lūgt. Un, kad vakars metās, Viņš tur palika viens pats.” (MATEJA 14:23)

Es nevaru iztikt bez klusā laika vienatnē ar Dievu, un es ticu, ka arī tev tas ir vitāli svarīgi. Man mājās ir darba kabinets, kurā katru rītu eju tikties ar Dievu, pirms sāku savas dienas gaitas. Vēl bez tam aptuveni četras reizes gadā man patīk izbraukt uz pāris dienām, lai pabūtu vienatnē. Man ir nepieciešams šāds ilgāks laika periods, lai būtu klusumā un koncentrētos uz Dievu.

Vairums cilvēku dodas ilgākā atvaļinājumā reizi gadā, ieplāno izklaides katru nedēļas nogali. Mēs gribam atpūsties un izklaidēties, un tajā nav nekā slikta. Tas ir nepieciešams, lai saglabātu līdzsvarotu, veselīgu dzīvi un iekšējo pasauli. Tomēr garīgos atvaļinājumus mums vajag daudz biežāk, un tos vajadzētu ierakstīt savā gada vai nedēļas plānotājā vispirms.

Iedomājies, kā tas pagodinātu Dievu, ja tu rezervētu laiku Viņam, pirms rezervē visus citus notikumus! Es vadu konferences visā Amerikā un arī citās valstīs, un mani vienmēr iepriecina, ka tik daudzi apmeklētāji izbrīvē sev laiku, izņem atvaļinājuma dienas, lai ierastos uz šīm konferencēm. Es vienmēr viņus par to uzslavēju, un zinu, ka arī Dievs lepojas ar šādu viņu izvēli. Šādi cilvēki piedzīvos garīgu izaugsmi, jo viņi kaut ko upurē, lai pavadītu laiku ar Dievu.

Negaidi līdz pienāks grūtības vai notiks kāda traģēdija, kas pieprasīs, ka pavadi laiku ar Dievu, lai atrastu atbildes vai mierinājumu. Meklē Dievu visupirms, dari to regulāri, un tad tu kļūsi pietiekami garīgi stiprs, lai izturētu visu, kas tevi sagaida. Ja jau Jēzum vajadzēja pabūt vienam ar Dievu Tēvu, tad cik gan vairāk tas vajadzīgs mums!


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Paņem tūlīt pat savu plānotāju un ieplāno īpašu laiku ar Dievu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon