Nodod sevi Dievam un norimsti

Nodod sevi Dievam un norimsti

“Jo Tas Kungs, tavs Dievs, ir pie tevis, tavs spēcīgais glābējs; Viņš priecāsies par tevi, būs pret tevi mīļš, tev piedos un skaļi izpaudīs Savu prieku par tevi.” (CEFANJAS 3:17)

Es ticu, ka viena no mūsdienu cilvēka lielākajām problēmām ir aizņemtais, steidzīgais un satraukumiem pilnais dzīvesveids. Aizņemtība ļoti apgrūtina skaidru Dieva balss dzirdēšanu, tomēr šodienas pantā ir apsolīts, ka Dievs klusinās mūs ar Savu mīlestību. Viena no lielākajām dāvanām, ko vari sev pasniegt, ir atrast vietu, kur vari pabūt klusumā un mierā.

Lai dzirdētu Dievu, neiztikt bez klusas vienatnes. Ja tiešām ilgojies dzirdēt Viņa kluso, rāmo balsi, arī tev nāksies norimt. Dodies tur, kur vari būt vienatnē ar Viņu. Jēzus teica: “Ieej savā klusākajā istabā un aizver durvis” (sk. Mateja 6:6).

Ne vienmēr pietiks ar dažām minūtēm miera un klusuma; ir vajadzīgi arī ilgāki klusuma brīži, lai meklētu Dievu. Ir ļoti svarīgi pavadīt laiku ar Dievu bez traucēkļiem un pārtraukumiem.

Kad esi vienatnē ar Dievu, nedomā par savām problēmām. Lūdz pēc Viņa gudrības un spēka. Lūdz pēc atjaunošanās un atspirdzinājuma.
Saki Viņam, ka vēlies zināt, ko Viņš ir ieplānojis tavai dzīvei. Lūdz, lai Viņš parāda, ko tev darīt. Lūdz, lai Viņš atklāj arī to, ko tev nevajag darīt. Nodod sevi Dievam un klausies. Dodoties pie Viņa, tu Viņu pagodini. Ja šajā vienatnes laikā tu no Viņa neko nedzirdi, neraizējies. Tu esi paveicis savu daļu, meklējis Viņu, un Viņš tevi vadīs turpmākajos soļos.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Ja esi pārāk aizņemts, lai pavadītu laiku ar Dievu, tad tik tiešām tu esi pārāk aizņemts!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon