Arī ienaidniekam ir plāns

Arī ienaidniekam ir plāns

“Esiet skaidrā prātā, esiet modrīgi! Jūsu pretinieks velns staigā apkārt kā lauva rūkdams un meklē, ko tas varētu aprīt.” — 1. Pētera 5:8

Dievam ir plāns tavai dzīvei, bet arī velnam ir savs nodoms. Tieši tāpēc Bībelē ir teikts, ka mums jāpaliek skaidrā prātā, jābūt nepārtraukti modriem.

Būt skaidrā prātā nozīmē būt disciplinētam un uztvert notiekošo nopietni, savukārt, būt modram nozīmē būt apņēmīgam un uzmanīgam. Un tā mums būtu jādzīvo visu laiku. Tas ir nopietni.

Tikpat nopietni mums jāuztver panta otrā daļa – atgādinājums par cīņu ar ienaidnieku. Ikreiz, kad Dievs tev uzrāda kādu dzīves jomu, kurā velns tev uzbrūk, atceries, ka nav īstais brīdis sēdēt un neko nedarīt. Tas ir laiks, kad jākļūst nopietnam, lai cīnītos pret sātanu.

Dieva plāns ir, ka Kristū mēs būtu vairāk kā uzvarētāji. Mums nav jādzīvo ienaidnieka plāna verdzībā. Tieši tagad tu vari apņemties darīt to, kas jādara. Uztver Dievu nopietni, seko Svētā Gara pamudinājumiem un esi modrs cīņā ar ienaidnieku. Izvēlies šodien sekot Dieva nevis sātana plānam savai dzīvei, un tu sakausi ienaidnieku ikkatrā cīņā.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es izvēlos Tavu nevis sātana plānu. Parādi man jomas, kurās viņš man uzbrūk, un vadi mani uzvarā pār viņu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon