Dievs runā, lai mūs pārmācītu

Dievs runā, lai mūs pārmācītu

“Jo, ko Tas Kungs mīl, to Viņš pārmāca un šauš katru bērnu, ko Viņš pieņem.” (EBREJIEM 12:6)

Reizēm ikvienam no mums ir vajadzīga pārmācība, un es ticu, ka Dievs pats vēlas runāt uz mums un mūs pārmācīt, pirms izmantot citus cilvēkus un situācijas. Pārmācība ir viena no visgrūtāk pieņemamajām “dāvanām”, īpaši, ja tā nāk caur citiem cilvēkiem; tieši tāpēc Dievs vēlas to vispirms atrisināt privāti. Tomēr, ja mēs nezinām, kā pieņemt Viņa personīgo pārmācību, Viņam varētu nākties mūs palabot arī citiem redzamā veidā.

Kādu reizi mēs kalpojām citā valstī. Es biju restorānā, kur centos pavēstīt viesmīlim, ko vēlos ēst, bet viņš nerunāja labi angliski, savukārt, es vispār nepratu viņa valodu. Aizkaitinājums drīz vien parādījās arī manā attieksmē un balss tonī. Šie cilvēki zināja, ka esmu viņu valstī, lai kalpotu un mans piemērs bija ļoti nozīmīgs, tomēr nespēju sevi saņemt rokās.

Es zināju, ka esmu rīkojusies nepareizi, tomēr Dievs gribēja, lai es tiešām to ieraugu, tāpēc, kad abi ar Deivu atgriezāmies savā viesnīcas numuriņā, vīrs ieminējās par šo starpgadījumu un norādīja, ka manis dotais piemērs citiem it nemaz neesot bijis labs.

Lai arī es zināju, ka viņam ir taisnība, un zināju, ka Dievs viņu izmanto, lai es saprastu, cik svarīga ir mana uzvedība, iekšēji saskāros ar kārdinājumu norādīt, ka iepriekš Deivs arī ir rīkojies līdzīgi, bet es nolēmu to nesacīt, pieņemot Deiva aizrādījumu. Ja es būtu Deivam atcirtusi pretī, tad es nebūtu pieņēmusi pārmācības vārdu, un Dievam nāktos palabot mani vēl citā veidā – iespējams veidā, kas būtu vēl apkaunojošāks vai sāpīgāks.

Sāc lūgt, lai Dievs tev palīdz pieņemt Viņa doto pārmācību un atpazīt, kad Viņš tev to sūta caur citiem, zinot, ka tas vienmēr tev nāks par labu.


Dieva vārds šodienai: Nepretojies Dieva pārmācībai.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon