Atbilde nav zvaigznēs

Atbilde nav zvaigznēs

“Negriezieties pie pareģiem, netaujājiet zīlniekus; nemeklējiet tos, ka jūs ar tiem nesagānāties,- Es esmu Tas Kungs, jūsu Dievs!” (3. MOZUS 19:31)

Mums, ticīgajiem, ir pieeja pie Dieva un garīgās pasaules. Mēs varam dzirdēt Dieva balsi un saņemt no Viņa norādījumus. Daudzi ilgojas pēc garīgas vadības, tomēr ne visi to meklē pie Dieva.

Daudzi cilvēki visā pasaulē meklē padomu un vadību pie zvaigznēm, pareģiem, gaišreģiem un tamlīdzīgiem pesteļotājiem. Dieva acīs tas ir nepareizi un aizvainojoši. Caur šo jomu sātans pieviļ ļoti daudzus. Cilvēki meklē risinājumu un savas dzīves virzienu, bet diemžēl viņiem nav mācīts, ka Dievs to visu var dot. Šodienas pārdomas es rakstu ar mērķi darīt tev zināmu, ka Dievs vēlas būt tavs informācijas avots. Caur Savu Vārdu un Savu Garu Viņš ilgojas katru dienu tevi vadīt un dot tev norādījumus.

Reiz es strādāju ar sievieti, kas bija ļoti dziļi saistīta ar astroloģiju. Pirms pieņemt jebkādu lēmumu, viņa vērsās pie zvaigznēm. Pat veicot pierakstu pie friziera, viņa lūkojās zvaigžņu novietojumā, lai izraudzītos pareizu dienu matu griezumam. Kāpēc mums jautāt padomu zvaigznēm, ja varam vērsties pie Dieva, Kurš ir radījis zvaigznes?

Ja arī tu meklē padomu vai dzīves virzienu kaut kur citur, nevis pie Dieva, es stipri mudinu tevi to nožēlot, vērsties pie Viņa un lūgt, lai no šī brīža Svētais Gars kļūst par tavu vienīgo dzīves vadītāju.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Meklē informāciju un padomu vienīgi pie Dieva.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon