Brīnumu darbi

Brīnumu darbi

“Citam [Svētais] Gars dod gudrības runu, citam (..) spēki brīnumus darīt.”(1. KORINTIEŠIEM 12:8-10)

Jēzus paveica daudzus brīnumus. Piemēram, Viņš pārvērta ūdeni vīnā (sk. Jāņa 2:1-10) un pabaroja cilvēku pūli ar maza zēna pusdienām tā, ka pāri palika vēl pilni grozi ar drupačām (sk. Jāņa 6:1-13). Ir daudz dažādu brīnumu – brīnumi, kas sagādā maizi tūkstošiem, brīnumi, kas dziedina, brīnumi, kas atbrīvo un vēl citi.

Gadu gaitā mēs ar Deivu esam piedzīvojuši daudzus brīnumus. Pavisam noteikti tie ir bijuši fiziskas dziedināšanas brīnumi, kā arī atbrīvošana no ilglaicīgām mokām. Tāpat esam piedzīvojuši brīnumainu gādību – brīnumus, kad Dievs ir gādājis par mums un mūsu kalpošanu tik pārdabiskā veidā, ka mēs zinām, ka konkrētā situācijā ir iesaistījies pats Dievs, lai sagādātu to, kas mums vajadzīgs.

Brīnumi ir tas, ko nevaram izskaidrot, tas, kas nenotiek dabiski. Mēs visi drīkstam ticēt, ka Dievs mūsu dzīvē var paveikt brīnumus. Neapmierinies ar parastu dzīvi, zinot, ka tev ir pieejama brīnumu dāvana. Lūdz un sagaidi, ka Dievs tavā un apkārtējo dzīvē paveiks brīnumus. Tas pats Dievs, kas pašķīra Sarkano jūru, vēlas tev palīdzēt šodien.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Neapmierinies ar parasto, bet sagaidi pārdabisko.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon