Ticība un labvēlība

Ticība un labvēlība

“No Tā Kunga ir atkarīgi ikviena cilvēka soļi, bet kurš cilvēks gan zina un izprot savu ceļu?” (SALAMANA PAMĀCĪBAS 20:24)

Kad ar Deivu jutām, ka Dievs aicina mūs uzsākt kalpošanu televīzijā, mēs ticībā sākām spert soļus attiecīgajā virzienā. Tas nebija iespējams bez naudas līdzekļiem, līdz ar to pirmais, ko darījām, uzrakstījām vēstuli, aicinot draugus un kalpošanas partnerus ziedot, lai varam uzsākt TV kalpošanu. Mēs jutām, ka Dievs bija norādījis konkrētu naudas summu, kas būtu nepieciešama, lai mēs varētu sākt, un tieši tik daudz arī mēs saņēmām.

Tad mēs spērām nākamo soli. Bija vajadzīgs producents, kuru Dievs sagādāja. Trīs mēnešus pirms tam, kad Dievs runāja uz mums par televīziju, kāds vīrs bija pieteicies darbā par televīzijas producentu. Tā kā tobrīd mums tādas kalpošanas vēl nebija pat prātā, atbildējām, ka viņa pakalpojumi mums nebūs vajadzīgi. Kad pienāca īstais laiks, mēs atcerējāmies par šo cilvēku un sapratām, ka Dievs bija apmierinājis mūsu vajadzību pat pirms mēs paši bijām noformulējuši savu vajadzību.

Nākamajā solī mēs nopirkām laiku dažās TV stacijās, reizi nedēļā. Raidījumiem atmaksājoties un redzot labus augļus, mēs nopirkām vairāk laika. Ar laiku jau raidījām katru dienu, un šobrīd mūsu ikdienas raidījumus raida visā pasaulē, un mēs lūdzam, ka caur tiem tiktu palīdzēts miljoniem cilvēku.

Dievs vadīja mani un Deivu soli pa solim, un tieši tāpat Viņš vadīs arī tevi. Ikreiz, kad spērām soli ticībā, Dievs parādīja Savu labestību, un es iedrošinu arī tevi sagaidīt Dieva iejaukšanos. Dievs jau zina tavas vajadzības, Viņam jau ir atbilde, tāpēc, kad pie tavām durvīm klauvē bailes, ļauj lai ticība tās atver, un tu paveiksi lielas lietas.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Esi pārliecināts, ka Dievs tevi vada un dāvā tev Savu labvēlību.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon