Atbrīvojies no traucēkļiem

Atbrīvojies no traucēkļiem

“Bet dzenieties papriekšu pēc Dieva valstības un pēc Viņa taisnības, tad jums visas šīs lietas taps piemestas.” — Mateja 6:33

Viens no velna viltīgākajiem ieročiem ir ikdienas traucēkļi. Viņš zina, ka, aizraujoties ar šīs pasaules raizēm, visticamāk mēs atstāsim novārtā laiku ar Dievu.

Reizēm Dievs vēlas, lai mēs atbrīvojamies no traucēkļiem, kas šķir mūs no Viņa, pat ja tas nav patīkami, lai mēs varētu palikt uzticami, tuvās attiecībās un sadraudzībā ar Viņu.

Piemēram, ja mums vairāk rūp sava karjera, nauda vai sociālais stāvoklis, nevis iespēja izpatikt Dievam, tad mums jāsakārto savas prioritātes. Varbūt tās ir kādas attiecības, kas traucē tavam laikam ar Dievu, un tu meklē otra cilvēka atzinību un uzmanību vairāk kā Dieva. Tas ir pavisam vienkārši – jebkura situācija vai vēlēšanās, kas neļauj Svētajam Garam mūs vadīt un mums dzīvot Dievam, ir neveselīgs traucēklis, kas mums nāk par sliktu.

Dievs vēlas, lai mūs vadītu Svētais Gars, nevis kādi traucēkļi. Tāpēc šodien atliec malā visus dzīves traucēkļus un apzināti koncentrējies tikai uz Dievu. Ja vispirms meklēsi Dievu ar visu savu sirdi, tad tu Viņu arī atradīsi. Viņš vienmēr tevi gaida.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, palīdzi man atbrīvoties no visiem ikdienas dzīves traucēkļiem, pat ja tas varētu būt sāpīgi. Palīdzi man pāri visam meklēt Tevi un katru dienu tikt Svētā Gara vadītam. Es gribu dzīvot Tev!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon