Atrodi vajadzīgās atbildes un spēku Vārdā

Atrodi vajadzīgās atbildes un spēku Vārdā

“Jo Dieva vārds ir dzīvs un spēcīgs un asāks par katru abās pusēs griezīgu zobenu (..), un ir domu un sirds prāta tiesnesis.” — Ebrejiem 4:12

Kad man jautā, ar kuru grāmatu vajadzētu sākt lasīt Bībeli, es parasti atbildu, ka tu nevari sākt to darīt no nepareizās vietas. Tu vari sākt lasīt un pārdomāt jebkuru rakstu vietu, kas tev tobrīd būtu noderīga.

Kad es sāku tā nopietni studēt Bībeli, es nebiju pratusi izveidot labas attiecības ar apkārtējiem, jo nezināju, kas ir mīlestība. Tāpēc es izpētīju mīlestības tēmu un sapratu, ka mīlestība ir kas vairāk par emocijām, kas liek ļodzīties manām kājām. Tas ir lēmums, ko tu pieņem attiecībā uz to, kā tu gribi izturēties pret cilvēkiem.

Studējot to, ko Bībele saka par mīlestību, es iemācījos mīlēt. Tad mana dzīve sāka mainīties.

Izmantojot speciālus rakstu vietu norāžu sarakstus, tu vari atrast tieši tos Bībeles pantus, kas runā par visu, kas tev šobrīd ir aktuāls un svarīgs. Piemēram, ja tu cīnies ar dusmām vai bailēm, atver šo norāžu sarakstu Bībeles pēdējās lapaspusēs un atrodi atslēgvārdus, lai uzmeklētu rakstu vietas, kurās runāts par šo tēmu. Lūdz, lai Svētais Gars tevi vada un atklāj tev patiesību.

Lai kur tu sāktu, atceries, ka Vārds ir dzīvs, un Dievs vēlas šodien runāt uz tavu sirdi!

Lūgšanas piemērs

“Kungs, es zinu, ka Tu vēlies ar mani runāt. Palīdzi man šodien Tavā Vārdā atrast vajadzīgo gudrību un spēku.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon