Attiecību progress

Attiecību progress

“Bet [no sirds] taisno teka mirdz kā rīta ausmas gaišums, kas arvienu kļūst spilgtāks, līdz pilnīgi uzaust diena.” (SALAMANA PAMĀCĪBAS 4:18)

Viens no iedrošinājumiem, mācoties dzirdēt Dieva balsi, ir atziņa, ka šis process ir progresējošs. Tas nav kā prasme, ko apgūt vienā mirklī; tās ir aizvien progresējošas attiecības, ko baudīt. Mūsu attiecībām attīstoties, mēs iemācāmies sarunāties ar Viņu biežāk, dziļāk un veiksmīgāk; mēs iemācāmies tuvāk sekot Svētajam Garam, iemācāmies lūgt ar lielāku pārliecību, kā arī iemācāmies skaidrāk dzirdēt Viņa balsi.

Vai ir bijis tā, ka tu jūties pilnībā apmierināts savās attiecībās ar Dievu, kādu laiku viss ir labi, bet tad bez redzama iemesla tevī parādās nemiers, tev ir garlaicīgi, tu viegli zaudē uzmanību vai pat kļūsti neapmierināts? Vai esi kādreiz sajutis iekšēju nojausmu, ka tava sadraudzība ar Dievu nav īsti veiksmīga, vai sajutis mudinājumu kaut ko pamēģināt un darīt citādāk? Visbiežāk, sajūtot šādus pamudinājumus, Svētais Gars mēģina tev kaut ko pateikt.

Tavs iekšējais cilvēks (tavs gars, tā daļa tevī, kas sazinās ar Dievu) zina, ja ar tavu lūgšanu dzīvi kaut kas nav īsti kārtībā. Tevī mājo Svētais Gars, un Viņš tev darīs zināmu, ja tavās attiecībās ar Dievu kaut ko vajadzētu mainīt. Tev atliek vien būt pietiekami drosmīgam, lai sekotu Garam. Dievs zina, kad esat gatavi kam vairāk, un mudina mūs iet dziļākā sadraudzībā ar Viņu un dzirdēt Viņa balsi. Dievs vienmēr kaut ko dara, un Viņš vēlas, lai mēs to darītu kopā ar Viņu. Nekad nebaidies atmest vienu vai otru metodi, lai ietu uz priekšu uz kaut ko jaunu.


Dieva vārds šodienai: Atceries, dzirdēt Dieva balsi nav prasme, bet gan attiecības.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon