Garu pazīšana

Garu pazīšana

“Citam garu pazīšana [patieso un viltus garu izšķiršana]” (1. KORINTIEŠIEM 12:10)

Es ticu, ka garu izšķiršana ir ārkārtīgi vērtīga dāvana, un es iedrošinu tevi pēc tās ilgoties un to attīstīt. Kādi šo dāvanu skaidro kā Dieva dāvātu pārdabisku ieskatu garīgajā pasaulē. Tāpat daudzi uzskata, ka garu atpazīšana ir dāvana, kas mums dota, lai ieraudzītu cilvēka vai kādas situācijas patieso būtību. Mūsu pasaulē netrūkst viltus, un daudzi cilvēki nemaz nav tie, par ko izliekas. Garu atpazīšanas dāvana mums palīdz ieraudzīt aiz maskām, ko tik daudzi valkā, lai zinātu, kas tad notiek patiesībā. Tāpat šī dāvana palīdz sajust, ja kāda situācija ir par svētību vai ieraudzīt cilvēka labo sirdi.

Savas kalpošanas ietvaros, pieņemot darbā cilvēkus, mēs ar Deivu bieži esam piedzīvojuši, kā darbojas šī dāvana. Nereti cilvēks šķiet kvalificēts, spējīgs, apņēmīgs un visādi citādi “perfekti” piemērots darbam, uz kuru piesakās. Atceros kādu konkrētu gadījumu, kad satikāmies ar kādu kandidātu, un visi, kas ar viņu tikās, bija pārliecināti, ka viņš ir īstais cilvēks, tomēr man sirdī bija tāda kā traucējoša sajūta, ka vajag atteikt. Tomēr izlēmām viņu pieņemt darbā, un mūs sagaidīja nekas cits kā nemitīgas problēmas. Viņa CV bija nevainojams un perfekti atbilda tam, ko mēs meklējām, un es ļāvu saviem prātojumiem apklusināt šo iekšējo izšķirtspēju, kas nesa man lielu vilšanos.

Mūsu sirdī dzīvo Dieva Gars, Viņš runā uz mūsu sirdi, nevis mūsu galvu. Viņa dāvanas nav intelektuālas un nedarbojas mūsu prātā; tās ir garīgas dāvanas, kas darbojas mūsu garā. Mums jāseko tam, ko jūtam savā garā, nevis tam, ko domājam savā prātā. Tieši tāpēc Dievs mums piešķir šo spēju izšķirt.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Iemācies izšķirt un pieņemt lēmumus, balstoties ne tikai tajā, ko tu redzi vai domā.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon