Mēļu tulkošana

Mēļu tulkošana

“(..) citam mēļu tulkošana.” (1. KORINTIEŠIEM 12:10)

Ja kāds runā mēlēs kopīgas pielūgsmes laikā, atsaucoties uz pirmo vēstuli Korintiešiem 14:27, sacītajam ir jātiek iztulkotam. Reizēm man tiek dāvāta izpratne par mēlēs sacīto jeb mēļu skaidrojums. Tas atnāk pie manis kā iespaids vai zināšana garā par to, ko Dievs cenšas klausītājiem pateikt.

Daudzām kristiešu grupām viss, kas saistīts ar mēlēm un to tulkošanu, ir kā liela mistērija, jo par šo tēmu neviens nav mācījis. Es ticu, ka mēs dzīvojam sarežģītā laikā, un mums noder jebkura pārdabiska palīdzība no Dieva, kas vien ir pieejama. Ir svarīgi neļauties pievilties, tomēr tikpat svarīgi ir nebaidīties no šīs pievilšanas tik ļoti, ka noslēdzam savu izpratni par Dieva dāvanām.

Pāvils iedrošināja ticīgos lūgt mēlēs, un lūgt Dievu, lai Viņš kādam arī ļautu tās iztulkot, un es ticu, ka mums jārīkojas tāpat. Mēļu tulkošanas dāvana ļauj labāk saprast, kas tad ir tas, par ko lūdzam, kad liekam lietā savu personisko lūgšanu valodu. Es gan teiktu, ka tulkošana atšķiras no paskaidrošanas. Mums netiek dots precīzs “vārds vārdā” tulkojums, drīzāk gan vispārēja nojausma par to, ko Dievs saka Saviem sekotājiem.

Dievs ir Gars, un mēs esam garīgas būtnes, kurām jāmācās sajust ar savu garu, ko Dievs mums saka. Es iedrošinu tev pašam izpētīt šo tēmu un lūgt, lai Dievs dāvā tev izpratni par visām Savām brīnišķīgajām dāvanām. Svarīgākais ir būt atvērtam un sekot Svētā Gara vadībai, lūdzot un meklējot Dievu.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Esi drosmīgs un lūdz, lai Dievs tev palīdz izprast Viņa noslēpumus.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon