Dziedināšanas dāvanas

Dziedināšanas dāvanas

“Citam dāvanas dziedināt tai pašā vienā Garā.” (1. KORINTIEŠIEM 12:9)

Dziedināšanas dāvanas darbojas kopā ar ticības dāvanu. Lai arī visi ticīgie tiek iedrošināti lūgt par slimajiem un piedzīvot viņu atveseļošanos (sk. Marka 16:17-18), Svētais Gars kādiem piešķir pārdabiskas dziedināšanas dāvanas, tāpat kā citas gara dāvanas.

Mūsu konferencēs mēs bieži lūdzam par cilvēkiem un piedzīvojam daudzas brīnišķīgas dziedināšanas. Šo gadu gaitā esam saņēmuši neskaitāmas liecības un ziņas par apstiprinātām fiziskām dziedināšanām. Konferencēs un arī pārraižu laikā es lūdzu par dziedināšanu, un es ticu, ka Dievs darbojas.

Kad cilvēks saņem dziedināšanu caur garīgo dāvanu, iespējams, šī dziedināšana neparādās uzreiz. Dziedināšana var būt kā process, kas iedarbojas līdzīgi kā zāles. Ir svarīgi to pieņemt ticībā, un ticēt, ka tā tiešām notiek. Bieži rezultāti ir redzami tikai vēlāk. Es iedrošinu cilvēkus teikt: “Dieva dziedinošais spēks darbojas manī jau tagad.”

Mums vajadzētu uzticēt Dievam arī savu veselību. Es pasakos Dievam par ārstiem un zālēm, kad man tās var palīdzēt, bet Jēzus ir mūsu īstais dziedinātājs (sk. Jesajas 53:5).


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Dievs ir tavs ārsts, un Viņa Vārds ir tavas zāles. Lūdz, lai Viņš tevi dziedina.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon