Dzenies pēc Gara dāvanām

Dzenies pēc Gara dāvanām

“Ir dažādas dāvanas (spējas un dāvinājumi, neparasts spēks, kas atšķir dažus kristiešus, kuru dvēselē caur Svēto Garu darbojas dievišķās žēlastības spēks), bet viens pats Svētais Gars.” (1. KORINTIEŠIEM 12:4)

Gara dāvanas nereti ir grūti izskaidrot, jo tās darbojas garīgajā pasaulē. Es ceru un lūdzu, ka šajās dažās pēdējās dienās manis sagatavotajās pārdomās, man ir izdevies tās aprakstīt un parādīt, kā tās darbojas. Par garīgajām dāvanām varētu runāt vēl tik daudz, un es iedrošinu tevi lasīt labas grāmatas, kas veltītas Svētā Gara dāvanu tēmai.

Kad mēs darbojamies pārdabiskajā pasaulē, mums ir jābūt uzmanīgiem, bet ne bailīgiem. Sātans pamet mums Dieva patieso dāvanu atveidojumus, tomēr caur lūgšanu un Dieva Vārdā atklāto patiesību mēs varam palikt uz pareizā ceļa.

Tāpat es tevi mudinu lūgt par Gara dāvanām. Lūdz, lai Dievs tev ļauj tajās darboties, lai tās var plūst caur tevi pēc Viņa ieskatiem. Nemeklē dāvanas, kas tev pašam šķiet pievilcīgākas vai interesantākas; meklē tās dāvanas, ko Dievs tev ir sagatavojis.

Atļaujot Gara dāvanām darboties caur mums, mēs saņemam īpašu Viņa palīdzību arī ikdienas dzīvē, turklāt arī mums blakus esošie nekristieši caur to var piedzīvot mūsos mītošā Dieva spēku un labestību. Kad mūsu dzīvē darbojas Svētā Gara dāvanas, mēs atspoguļojam Dieva žēlastības spožumu, kas izliets pār mums, liekot arī apkārtējiem ieraudzīt nepieciešamību uzticēties Jēzum.

Meklē Gara dāvanas un iespēju tajās darboties, kas nāks par labu gan tev, gan apkārtējiem. Meklējot šīs dāvanas, neaizmirsti īpaši piedomāt par dzīvi mīlestībā, jo mīlestība ir diženākā no visām dāvanām.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Svētā Gara dāvanām tavā ikdienas dzīvē būtu jāieņem stabila vieta.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon