Attīsti savu potenciālu un sāc rīkoties jau tagad

Attīsti savu potenciālu un sāc rīkoties jau tagad

“Visu, ko darāt, darait no sirds, it kā savam Kungam un ne cilvēkiem.” — Kolosiešiem 3:23

Varbūt tu zini, ka Dievs tevi ir radījis ar lielu potenciālu, tomēr pie tā nedrīkst apstāties. Tev savs potenciāls arī jāattīsta.

Es domāju, ka daudzi ir nelaimīgi tikai tāpēc, ka neko nedara, lai attīstītu savu potenciālu. Ja gribi piedzīvot, ka tavs potenciāls tiek attīstīts visā tā pilnībā, negaidi, kamēr apstākļi kļūs šķietami nevainojami. Sāc kaut ko darīt jau šodien. Pieliec roku tam, ko vari darīt jau šajā brīdī.

Dod savam potenciālam formu, ar to sākot kaut ko darīt. Ja tavā sirdī ir vēlme izmēģināt kādu jaunu iespēju, sper pirmo soli, lai atklātu, vai Dievs tev tajā ir piešķīris īpašu izdošanās dāvanu. Ja nekad neko nepamēģināsi, tā arī neatklāsi visu, ko tu spēj.

Gribu tevi iedrošināt pretoties bailēm, kad spersi šo soli ticībā, lai attīstītu savu potenciālu. Dieva nevainojamā mīlestība aizdzen bailes; mums nav jādzīvo baiļu paralizētiem, baidoties no neveiksmēm vai kļūdām. Varbūt tu jūties droši savā pazīstamajā komforta zonā, tomēr tā tu nekad nevarēsi attīstīt savu potenciālu visā pilnībā vai saņemt patiesu piepildījumu tajā, ko dari. Pieņem lēmumu sākt darboties tajā jomā, kurā sajūti Dieva aicinājumu un vadību.

Tu esi pilns ar Dieva doto potenciālu, un Viņš vēlas caur tevi darīt daudz vairāk, kā tu pat spēj iedomāties, tomēr arī tev jādara sava daļa. Sper soli un jau šodien kalpo Viņam no visas sirds.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, it visā, ko es daru, es gribu no visas sirds kalpot Tev. Paldies par iedrošinājumu spert pirmo soli un sākt rīkoties, lai attīstītu to lielo potenciālu, ko Tu man esi devis.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon