Atziņas vārds

Atziņas vārds

“Citam Gars dod [spēju izteikt] atziņas runu, tas pats [Svētais] Gars.” (1. KORINTIEŠIEM 12:8)

Atziņas vārds darbojas ļoti līdzīgi kā gudrības vārds. Ir vairāki atšķirīgi skaidrojumi, ko tad īsti saprast ar “atziņas runu”, tomēr vairums no tiem piekrīt, ka tas darbojas, kad Dievs kādam atklāj to, ko Viņš darīs kādā konkrētā situācijā, piebilstot, ka informācijas saņēmējs par to nevarētu zināt nekā citādi.

Reizēm, kad Dievs uz mums runā un dod mums atziņas vārdu par kādu cilvēku, mums tiek atklāts, ka kaut kas nav tā, kā nākas, mēs sirdī zinām, ka šim cilvēkam būtu jārīkojas tā vai citādi. Tomēr mēs nekad nedrīkstam uzspiest šādu pārdabisku atklāsmi. Tā vietā mūsu uzdevums ir to pazemībā darīt zināmu, ļaujot Dievam būt tam, kurš pārliecina. Reizēm viss, ko Dievs no mums sagaida, ir lūgšanas par konkrēto cilvēku.

Lai arī atziņas vārds bieži tiek atklāts kalpošanā, ar mērķi palīdzēt, tas var izrādīties ļoti vērtīgs arī mūsu pašu dzīvē. Piemēram, šī dāvana lieti noder, kad esmu kaut ko nozaudējusi vai pamanījusies nolikt nezināmā vietā. Es nekādi nevaru atrast to, ko meklēju, kad pēkšņi Svētais Gars atver man gara acis, dāvā man ideju, attēlu vai vārdu, kas norāda uz meklēto vietu. Šis ir ļoti praktisks piemērs tam, kā Viņš man dod atziņu, kas man pašai nepiemīt, un arī tavā dzīvē atziņas vārds var šādi darboties.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Izglītība ir laba, tomēr Dieva atziņa ir daudz labāka, tāpēc noteikti paļaujies uz Viņu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon