Šķīstīts ugunī

Šķīstīts ugunī

“Un Tas Kungs viņiem gāja pa priekšu dienā mākoņu stabā, lai tos vadītu pa ceļu, bet naktī uguns stabā, lai ceļš tiem būtu apgaismots dienu un nakti.” (2. MOZUS 13:21)

Vairākās rakstu vietās Bībelē ir minēta Dieva uguns un tas, kāda tai ir loma mūsu dzīvē. Ja ilgojamies pēc labākā, kas Dievam mums ir sagatavots, mums jābūt gataviem izturēt šķīstīšanas liesmas. Mūsos ir zelts (labums), bet tāpat arī dažādi piemaisījumi, no kuriem jātiek vaļā.

Ikvienas vēlas saņemt labāko no Dieva, bet tikai daži ir gatavi ļauties Viņa ugunij. Nekad neaizmirsti – kad tavā dzīvē ienāk Dieva uguns, Viņš kontrolē liesmu karstumu. Viņš nekad neļaus ugunij apdzist, bet arī neļaus tai tevi iznīcināt. Viņš nekad neļauj pār mums nākt lielākam karstumam, kā spējam izturēt.

Visas savas dzīves laikā mēs redzam, ka ir posmi, kas šķiet grūti, un ir dzīves posmi, kas ir vieglāki. Pāvils par šiem dzīves dažādajiem posmiem saka, ka ir iemācījies būt apmierināts gan šā, gan tā. Viņš uzticējās, ka Dieva gudrība ir nevainojama, un galu galā viss tiks vērsts viņam par labu. Mēs varam izvēlēties rīkoties tāpat. Pretošanās Dieva ugunij neaizkavēs tās degsmi mūsu dzīvē – tādejādi to izturēt būs tikai grūtāk.

Dieva uguns nāk, lai sadedzinātu visu nevajadzīgo mūsu dzīvē, lai tas, kas paliek pēc tās, varētu spoži mirdzēt Viņa godam. Reizēm mēs jūtam šo uguni sevī, kad studējam Dieva Vārdu un Tas mūs pārliecina par kādu dzīves jomu, kas būtu jāmaina. Citreiz Dieva uguns atnāk caur nepatīkamiem apstākļiem, kuros Dievs sagaida, ka saglabāsim līdzsvaru un rīkosimies dievbijīgi. Ikreiz, kad izturam ko grūtu Dieva godam, mēs varam būt droši, ka balva par to nāks īstajā brīdī.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Ja pieņemsi grūtības, tev nenāksies no tām bēgt vai baidīties.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon