Gudrības vārdi

Gudrības vārdi

“Citam [Svētais] Gars dod [spēku izrunāt] gudrības runu.” (1. KORINTIEŠIEM 12:8)

Pirmajā vēstulē Korintiešiem 1:30 teikts, ka Jēzus “ir kļuvis mums par Dieva gudrību”. Salamana Pamācību autors nemitīgi mums atgādina dzīties pēc gudrības un darīt visu, lai to iegūtu. Gudrība ir darīta pieejama ikvienam cilvēkam, tomēr “gudrības runa” ir citāda gudrība, nekā tā, kas pieejama ikvienam.

Visa gudrība nāk no Dieva, un ir gudrība, ko varam gūt, mācoties no savas pieredzes, kā arī iegūt to intelektuālā veidā. Tomēr tā nav gudrības runa, kas minēta šodienas pantā. Gudrības runa ir garīgas vadības veids. Kad darbojas šī dāvana, Svētais Gars pārdabiskā veidā atklāj, kā īpaši gudri rīkoties konkrētā situācijā; tā ir gudrība, kas pārsniedz cilvēka dabisko pieredzi vai iemācītās zināšanas un vienmēr ir saskaņā ar Dieva mērķiem.

Mēs šajā dāvanā darbojamies gana bieži, paši to pat neapzinoties. Mēs pasakām kādam kādus vārdus, kas mums pašiem šķiet pavisam parasti, tomēr klausītājam viņa situācijā tie sniedz pārdabisku gudrību.

Es esmu saņēmusi gudrības vārdus no bērniem, kuri pavisam noteikti nesaprata neko no tā, ko saka. Svētais Gars centās piesaistīt manu uzmanību un izvēlējās runāt caur tiem, kuru vārdus es noteikti nesajauktu ar Dieva sacīto. Lūdz pēc Dieva vadības un sagaidi, ka Viņš to var dāvāt caur gudrības vārdiem.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Meklē gudrību, jo viens gudrības vārds, kas izteikts īstajā brīdī, var mainīt dzīvi.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon