Dari citiem tā …

Dari citiem tā …

“Tad nu visu, ko jūs gribat, lai cilvēki jums dara, tāpat darait arī jūs viņiem. Jo tā ir bauslība un pravieši.” — Mateja 7:12

Dievam ir ļoti daudz svētību, ko Viņš vēlas izliet pār mūsu dzīvi, tomēr dažas no tām mēs tā arī nekad nepiedzīvojam, jo neesam gatavi citiem darīt tā, kā mēs gribētu, lai darītu mums. Mums patīk, ka citi mūs svētī, bet, vai mēs uzņemamies iniciatīvu, lai mēs pirmie nesavtīgi svētītu citus?

Ja tava laulība, ģimene vai draudzība nav tāda, kā tu to gribētu redzēt, tad, īstenojot tikai šo vienu principu savā dzīvē, tu varētu to visu apgriezt kājām gaisā.

Varbūt tu gaidi, ka tavs laulātais draugs tev izdarīs ko jauku. Varbūt tu stūrgalvīgi esi atteicies palīdzēt draugam, jo sagaidi, ka viņš vai viņa beidzot palīdzēs arī tev. Šāda dzīve var šķist savtīgi ērta, bet, kamēr tu nepieņemsi lēmumu kaut ko mainīt, nekas arī nemainīsies. Ir laiks pazemoties, lai glābtu savas attiecības.

Tā vietā, lai visu laiku domātu par sevi, gaidot, ka tavā virzienā nāks jaunas svētības, izvēlies aktīvi pienest upurus un kalpot tiem cilvēkiem, ko Dievs ir ielicis tavā dzīvē. Esi kalps, un, lai citu svētīšana kļūst par tavu mērķi.

Tā vietā, lai justos atraidīts un ignorēts, tu būsi pārsteigts, kā uzlabojas tavas attiecības, kad tu pret citiem sāksi izturēties tā, kā gribētu, lai izturas pret tevi.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, dzīvojot savtīgu dzīvi, es nenieka nevaru iegūt. Tā vietā, lai gaidītu, ka citi būs labi pret mani, es gribu pirmais būt labs un izturēties pret apkārtējiem tā, kā gribētu, lai izturas pret mani.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon