Dari labāko, ko spēj!

“Ka jūs svarīgāko pārbaudāt, lai Kristus dienā būtu tīri un nevainojami.” — Filipiešiem 1:10

Dievs ir nevainojams. Un arī mums, kā Viņa pārstāvjiem, tādiem vajadzētu būt. Tāpēc ir tik svarīgi, ka izdarām pašu labāko it visā, kam pieliekam savas rokas. Mūsu motivācijai vajadzētu būt paveikt to labāko it visā, ko esam apņēmušies uzsākt. Pāvils mūs mudina svarīgāko pārbaudīt (Filipiešiem 1:10). Ja apņēmība darīt labāko, ko spējam, būs kļuvis par mūsu dzīvesveidu, mēs iegūsim Dieva prieku un būsim apkārtējiem par labu piemēru.

Lai ievāktu lielisku ražu, nākas arī sēt lielisku darbu. Ja vien nedzīvojam ar attieksmi, kas pieprasa visu iesākto pabeigt ar izcilību, tad nevaram arī gaidīt izcilus rezultātus. Bībele mūs māca sevī attīstīt uzcītību, neatlaidību un apņēmību; tas viss mums palīdzēs dzīvot izcilībā.

Es iedrošinu tevi darīt labāko, ko spēj – ikvienā projektā vai uzdevumā, ko Dievs ir licis tavas dzīves ceļā. Esi uzcītīgs. Neatstāj iesākto, bet pabeidz, ko esi iesācis, cik vien tas atkarīgs no tavām spējām. Apņemies savā sirdī būt neatlaidīgs un apņēmīgs. Nododies tam, lai iegūtu izcilus rezultātus.
Dievs pagodina izcilībai nodevušos sirdi. Izvēlies darīt labāko, ko spēj, un Viņš vienmēr būs tev blakus, lai dotu Savu spēku.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es gribu dzīvot izcilībā. Stiprini mani un palīdzi man katrā situācijā darīt labāko, ko es spēju, un būt neatlaidīgam, uzcītīgam un apņēmības pilnam.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon