Laimes pamats

Laimes pamats

“Gala iznākums no visa ir šāds: bīsties Dieva [cieni un pielūdz Viņu, zinot, ka Viņš pastāv] un turi Viņa baušļus, jo tas pienākas katram cilvēkam!” (SALAMANS MĀCĪTĀJS 12:13)

Šīs Bībeles grāmatas autors bija cilvēks, kurš, varētu teikt, bija izmēģinājis burtiski visu, lai atrastu laimi. Viņam bija liela bagātība, vara, daudz sievu. Viņš sev neliedza nekādus pasaulīgus labumus. Viņš ieguva visu, ko viņa acis iekāroja. Viņš ēda, dzēra un priecājās. Viņam piemita neiedomājama gudrība, zināšanas, citu cieņa, un tomēr viņš ienīda dzīvi. Viņam viss sāka šķist nevērtīgs. Viņš mēģināja izprast, kas dzīvē ir svarīgākais, tomēr tā rezultātā kļuva arvien vairāk apjucis.

Galu galā viņš saprata, kas bija viņa problēma. Viņš nebija paklausījis Dieva baušļiem. Tā rezultātā viņš bija nelaimīgs un nonāca pie secinājuma, ka laimes pamats ir paklausība.

Mums apkārt dzīvo daudz, daudz noskumušu un vīlušos cilvēku, kuri savā nelaimē vaino citus cilvēkus un apstākļus, nesaprotot, ka šīs lielās vilšanās un tukšuma iemesls ir viņu pašu nepaklausība Dievam.

Es ticu, ka tu vēlies būt laimīgs. Durvis uz laimi ir paklausība Dievam. Salamana mācītāja grāmatā 12:13 ir teikts, ka paklausība ir kā “pielāgošanās arī nepatīkamajiem apstākļiem”. Tas nozīmē, ka jebkuru jucekli un nesaskaņas ir radījusi nepaklausība, un vienīgi paklausība spēj to atkal līdzsvarot. Ikreiz, kad paklausām Dievam, kaut kas mūsu dzīvē uzlabojas.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Apņemies it visā paklausīt Dievam, un tavs prieks pieaugs.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon