Dieva nevainojamais plāns

“Būdams pārliecināts, ka tas, kas jūsu sirdīs labo darbu iesācis, to pabeigs līdz Kristus Jēzus dienai [līdz Viņa atnākšanai, to attīstot un pilnveidojot līdz pilnībai].” — Filipiešiem 1:6

“Dievam tavai dzīvei ir nevainojams plāns!” Mēs visi esam šo frāzi dzirdējuši, tomēr nedomāju, ka daudzi tai vispār tic. Iespējams, vārds “nevainojams” ir tas, kas mūs dara uzmanīgus. Neviens nav nevainojams, un viss, kam jābūt nevainojamam, mūsu dzīvē ienes tikai spriedzi un stresu.

Nevainojams šķiet neiespējams. Un, zini, ko? Tā arī ir!
Dieva plāns nav nevainojams tāpēc, ka mēs būtu nevainojami. Šis plāns ir nevainojams, jo tieši Dievs ir tas, kas to ir izveidojis. Visa pilnība nāk no Viņa, un tikai Viņš ir nevainojams. Viņš mūs pazīst labāk par mums pašiem, un Viņš ir izveidojis un iedarbinājis plānu, kas radīts tieši mūsu katra dzīvei.

Filipiešiem 1:6 Pāvils saka, ka Dievs mūs ir izglābis un iesācis mūsos Savu labo darbu, un Viņš šo labo darbu mūsos arī pabeigs.

Domājot par Dievu, kas darbojas mūsos, mums sev jāatgādina, ka, lai arī neesam nevainojami, Dievs tāds ir. Nekas, ko mēs spētu izdarīt, nekad nebūs pietiekami labs, lai tas atbilstu Dieva nevainojamam standartam. Vienīgi Jēzus, Nevainojamais, ir pietietkami labs. Dieva nevainojamais plāns var īstenoties mūsu dzīvē tāpēc, ka esam Kristū!

Lūgšanas piemērs

“Mīļais Dievs, es zinu, ka neesmu nevainojams, bet, par laimi, Tavs plāns manai dzīvei ir atkarīgs no Tava nevainojamā rakstura. Liels paldies, ka esi iesācis un pilnveido manī Savu labo darbu. Es uzticos, ka Tu to arī pabeigsi.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon