Dieva Vārdā ir spēks!

Dieva Vārdā ir spēks!

“Lai tie neizslīd no tavas apziņas un redzes loka; saglabā tos savā sirdī! Jo tie ir dzīvība tiem, kas tos atrod, un ir zāles visai viņu miesai, kas dziedina.” — Salamana pamācības 4:21-22

Bībele nav parasta grāmata. Vārdi tās lapaspusēs ir kā zāles tavai dvēselei. Tiem piemīt spēks mainīt tavu dzīvi, jo Vārdā ir dzīvība!

Kad tu atklāj Dieva Vārda spēku un patiesību, tu sāc ievērot izmaiņas savā dzīvē, ko spēj nest vienīgi šī patiesība. Tāpat tu iemācīsies atpazīt melus, ko ienaidnieks mēģina nest tavā priekšā.

Ja esi sācis studēt Bībeli tikai nesen vai jūties nespēcīgs tās priekšā, nedomā, ka tev uzreiz tā visa ir jāizlasa un jāsaprot katrs izlasītais vārds. Esi pacietīgs pret sevi. Svarīgākais ir vienkārši sākt un saglabāt apņēmību to turpināt lasīt. Jo ikreiz, kad tu lasi Bībeli un pievērs izlasītajam uzmanību, tu iemācies ko jaunu.

Salamana pamācībās 4:20 ir teikts – Mans dēls, ievēro manus vārdus… Ir svarīgi to saprast, jo ievērot nozīmē vairāk kā tikai izlasīt; tas nozīmē pārdomāt Rakstus jeb atkārtot tos atkal un atkal savās domās.

Pavadot laiku, lai lasītu un pārdomātu Dieva Vārdu, un iemācoties to likt augstāk par jebkuru citu autoritāti savā dzīvē, mūs piepildīs Dieva dzīvība un Viņa dziedinošais spēks.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, liels paldies par Tava Vārda dzīvību dodošo spēku! Kad to lasu un pārdomāju, māci man, lai es zinātu, ko Tu vēlies, un ienes manā dzīvē Savu dziedinošo spēku.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon