Dieva Vārds ir kā labas zāles

“Viņš sūtīja Savu vārdu un dziedināja viņus, un izglāba viņus no bojā ejas. Psalms 107:20

Daudzi pieļauj kļūdu, tukši apliecinot savu ticību par dziedināšanu, tā vietā, lai lietotu Dieva dotās zāles, kas ir Viņa Vārds. Cilvēki saka – „Es ticu dziedināšanai!”, bet tā arī nekad nelieto Vārdu. Cik daudz laba var paveikt zāles, kuras nekad nelietojam?

Dieva Vārds ir Viņa zāles – tās ir dziedinošas, tieši tāpat kā jebkuras citas zāles vai ārstniecības produkti. Citiem vārdiem sakot, medicīnā jeb zālēs pašās par sevi ir spēja dziedēt. Arī Dieva Vārdā ir šis spēks, dzīvība un varēšana mūsu miesai nest dziedināšanu.

Kā to lietot? Tikai tad, kad Dieva Vārds iesakņojas tavā sirdī un tur arī paliek, Tas var nest tavai miesai dziedināšanu. Šeit tikai prāta zināšanas neko nepalīdzēs. Rakstiem jāpāršķeļ tavs prāts un sirdsdomas – tos lasot, uzklausot, pārdomājot un nemitīgi par tiem meditējot, lai tie spētu dziedēt tavu  miesu. Kad Dieva Vārds dziļi iespiežas tavā sirdī, tas var dziedināt visu tavu miesu. Ielaid šodien Dieva Vārdu savā sirdī.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es šodien izvēlos meditēt par Tavu dziedinošo Vārdu. Es zinu, ka tad, kad  Tavs Vārds iesakņosies dziļi manā sirdī, Tava dziedināšana spēs piepildīt manu miesu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon