Dievam ir atbildes

Dievam ir atbildes

“Lai Tas Kungs tevi uzklausa bēdu laikā, lai tevi pasargā Jēkaba Dieva Vārds!” (PSALMS 20:2)

Ja jebkad esi bijis kādās attiecībās, mēģinājis pārvaldīt savas finanses, strādājis, centies atklāt un piepildīt Dieva aicinājumu savā dzīvē vai garīgi pieaugt, tad noteikti esi sastapies ar kādām problēmām. Problēmas ir mūsu dzīves sastāvdaļa, un, kad tiec galā ar vienu, visticamāk, tai pa pēdām jau sekos nākamā. Tā tas notiek ar mums visiem; un, lai arī mēs grūtībās varam attīstīt briedumu un spēju izturēt kārdinājumus, saglabāt mieru un dzīvot uzvarā, mēs vienmēr cīnīsimies ar vienu vai otru problēmu.

Vienīgi Dievam ir zināmi risinājumi mūsu dzīves problēmām, un labākais, ko varam darīt ar savām problēmām, ir atdot tās Viņam. Pārstāsim tās pārcilāt savās domās, pārstāsim par tām runāt, par tām baidīties un atdosim to radīto spiedienu un pašas problēmas Dievam, ļaujot, lai Viņš tās atrisina. Ja iemācīsimies atdot stresu un sarežģījumus Dievam, tad mēs varēsim vairāk izbaudīt savu dzīvi, citiem ar mums būs jautrāk būt kopā, un mēs paši būsim laimīgāki un mierīgāki.

Vienā mirklī Dievs spēj paveikt daudz vairāk kā mēs paši visas savas dzīves laikā, cīnoties un cenšoties. Vienā mirklī Viņš var uz tevi runāt un pilnībā izmainīt jebkuru situāciju; viens vienīgs vārds no Viņa spēj atrisināt pilnīgi visu. Dievam nekā nav par lielu un nekā par mazu. Viņam rūp pilnīgi viss, kas tevi nomāc, tāpēc atdod Viņam savas problēmas un ļauj, lai Viņš tev dod vajadzīgo risinājumu.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Pienes Dievam savas problēmas un ļauj, lai Viņš tev dāvā risinājumu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon