Dievam ir varens plāns tieši tev!

“Bet ikviens, lai pārbauda pats savus darbus, tad viņam pašam būs prieks, un viņš nelielīsies citu priekšā.” — Galatiešiem 6:4

Mums jācenšas dzīvot, sevi nesalīdzinot ne ar vienu citu, jo Dievs nevēlas, lai mēs dzīvotu spriedzē, jūtoties nevērtīgi saņemt Viņa dāvātās svētības.

Salīdzināt savu dzīvi ar kāda cita dzīvi, nav taisnīgi – ne pret viņiem, ne pret mums pašiem. Netaisni pret otru, jo, kad kļūstam greizsirdīgi par to, kas otram pieder, ko viņš vai viņa zina, kā izskatās u.tml., mēs drīz vien sākam otru nosodīt. Savukārt, pēc tam vairs nespējam otrā novērtēt visu to brīnišķīgo un skaisto, ko Dievs viņā ir ielicis.

Tas ir netaisni pret mums, jo ar tādu attieksmi mēs ierobežojam Dieva plānu savai dzīvei. Salīdzinot sevi ar citiem, mēs sakām Dievam – “Es gribu ierobežot Tavu darbu manā dzīvē līdz šim konkrētam sasniegumam; neko citu man nevajag. Gribu tikai kļūt kā viņš.”

Bet Dievam ir personīgs plāns katram no mums. Un Viņa plāns tev ir daudz lielāks, kā tu pats to vari iedomāties. Pārstāj domāt par Viņa plānu citu dzīvei, lai vari sākt dzīvot Viņa plānā savai dzīvei un saņemt tajā paredzētās svētības.

Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, palīdzi man godīgi izpētīt savu sirdi un atklāj jebkādu greizsirdību, nosodījumu vai aizvainojumu, kas manī varētu būt radies, sevi salīdzinot ar citiem. Es gribu būt tāds, kādu Tu vēlies mani redzēt, un dzīvot to dzīvi, kādu Tu man esi ieplānojis.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon