Dievs ar tevi runā

Dievs ar tevi runā

“Bet, kad nāks Viņš, Patiesības Gars, Tas jūs vadīs visā patiesībā…” — Jāņa 16:13

Izklausās kā pašsaprotams apgalvojums, tomēr es domāju, ka vēl daudzi šaubās, vai Dievs tiešām runā ar cilvēkiem. Vai arī tu kādreiz esi par to prātojis? Varbūt esi sev jautājis, vai Dievs jebkad runās arī ar mani? Varu tevi iepriecināt, jo atbilde ir – jā!

Tuvojieties Sava laika izskaņai uz zemes, Jēzus teica Saviem mācekļiem – “Vēl daudz kas Man jums sakāms, bet jūs to tagad vēl nespējat nest. Bet, kad nāks Viņš, Patiesības Gars, Tas jūs vadīs visā patiesībā.” (Jāņa 16:12-13)

Šos vārdus Jēzus teica vīriem, ar kuriem kopā bija pavadījis pēdējos trīs gadus, un tomēr Viņam vēl joprojām tiem bija daudz kas jāmāca. Diezgan pārsteidzoši, jo man gribētos domāt, ka es būtu iemācījusies visu iespējamo, ja Jēzus dienu un nakti būtu pavadījis ar mani veselus trīs gadus.

Tomēr Jēzum vienmēr būs ko teikt, jo mēs vienmēr nonāksim jaunās situācijās, kurās Viņš labprāt dotu mums Savu padomu un palīdzību. Tāpēc arī mums ir dots Svētais Gars – lai mēs varētu dzirdēt Dieva balsi, pat ja Viņš nestāv mūsu acu priekšā.

Tēvs dos Svētā Gara dāvanu ikvienam, kas pēc tās lūgs (izlasi Lūkas 11:13). Es gribu vēlreiz uzsvērt, ka ikviens no mums spēj dzirdēt Dievu un katru dienu sajust Svētā Gara vadību. Vai tu ieklausies?


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es lūdzu, lai Svētais Gars mani vada. Es ticu, ka Tu runā ar mani, un es gribu zināt, kas Tev ir sakāms.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon