Pirmā vieta

Pirmā vieta

“Bērniņi, sargaities no elkiem (viltus dieviem) – [no visa un jebkā, kas varētu tavā sirdī ieņemt vietu, kas paredzēta Dievam; no jebkāda Viņa aizvietotāja, kas varētu tavā dzīvē ieņemt pirmo vietu].” (1. JĀŅA 5:21)

Ikvienam, kurš vēlas dzirdēt no Dieva, ir ļoti svarīgi savā dzīvē Dievam atvēlēt pirmo vietu. Kamēr mūsu ilgas pēc Dieva nebūs stiprākas par jebko citu, velnam būs lielāka ietekme pār mums. Tiklīdz mēs ieraudzīsim patiesību, velns šo ietekmi zaudēs, savukārt, mēs spēsim strauji progresēt savās attiecībās ar Dievu. Vairumam no mums tas prasa ilgu laiku saprast, ka mums vispirms nav vajadzīgs tas, ko Dievs var mums dot, bet gan pats Dievs.

Ja uzcītīgi meklēsi Dievu un atturēsies no jebkādiem elkiem, tu pagodināsi Viņu, un Viņš pagodinās tevi. Viņš atklās tev Sevi un svētīs tevi vairāk, kā tu jebkad būtu spējis to iedomāties. Pajautā pats sev, vai tavā dzīvē ir kaut kas, ko esi licis pirms Dieva. Ja tā tas ir, tad vienkārši lūdz, lai Dievs tev piedod un palīdz mainīt tavas prioritātes. Viņš ir mūsu svarīgākā prioritāte, un, kamēr Viņš nebūs ieņēmis pelnīto vietu, mēs nebaudīsim tās daudzās svētības, kuras Viņš vēlas mums dot.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Atstāj Dievam savā dzīvē pirmo vietu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon