Tēvs zina vislabāk

Tēvs zina vislabāk

“Bet dzenieties (mērķtiecīgi un neatlaidīgi) papriekš pēc Dieva valstības un pēc Viņa taisnības (Viņam patīkamas rīcības un dzīvošanas), tad jums visas šīs lietas taps piemestas.” (MATEJA 6:33)

Dievs vēlas, lai mēs meklētu taisnību, mieru un prieku jeb Viņa Valstību (sk. Romiešiem 14:17). Viņš vēlas redzēt, ka mēs patiesi ilgojamies pēc pareizas rīcības un darām visu, lai to arī sasniegtu; ja to darām, Viņš apsola dāvāt arī visu, kas mums vajadzīgs un ko vēlamies. Viņš vēlas, lai mēs Viņu meklētu, jo tad Viņam ir prieks mūs svētīt.

Ja mēs pēc kaut kā ilgojamies, mums vajadzētu vienkārši Dievam par to lūgt un pilnībā Viņam uzticēties; tomēr vairīsimies pēc iekāres. Manuprāt, iekāre sākas tad, kad vēlamies kaut ko tik ļoti, ka mums sāk šķist, ka nespējam bez tā vairs būt laimīgi. Reiz dzirdēju kādu sievieti sakām, ka viņa nevar būt laimīga, ja Dievs nedāvās viņai bērnus. Esmu dzirdējusi arī līdzīgus izteicienus no neprecētām sievietēm attiecībā uz viņu vēlmi apprecēties. Dievam šāda attieksme šķiet nepareiza un aizvainojoša. Jebko, kas vēl bez Dieva mums ir vajadzīgs, lai būtu laimīgi, ienaidnieks var izmantot pret mums, tāpēc pielāgo, ka tavas ilgas un vēlmes ir līdzsvarā.

Ir daudz vienkāršāk lūgt un ļaut, lai Dievs gādā, nekā sevi mocīt un censties kāroto dabūt saviem spēkiem. Nekad neaizmirsti, ka Dievs ir labs, un Viņš vēlas būt labs pret tevi, tāpēc raugies uz Viņu un Viņa Valstību, un esi gatavs saņemt no Viņa visu, kas tev nāks par labu.


Dieva vārds šodienai: Jebko, kas tev vajadzīgs, lai būtu laimīgs, velns var izmantot pret tevi.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon