Svētā Gara spēks

Svētā Gara spēks

“Bet jūs dabūsit spēku (spējas, pietiekamību un varu), kad Svētais Gars būs nācis pār jums.” (APUSTUĻU DARBI 1:8)

Dieva Gars dod spēku tiem, kas vēlas dzirdēt Viņa balsi un Viņam kalpot. Cilvēks var ilgoties kaut ko darīt, bet viņam nav spēka, lai to paveiktu; bet šis spēks var nākt caur Svētā Gara kristību.

Varbūt atcerēsieties, ka Jēzus tika kristīts, tiekot pagremdēts ūdenī, bet tāpat Viņš tika kristīts Svētajā Garā. Citiem vārdiem sakot, Viņš tika iegremdēts spēkā, kas ļāva Viņam paveikt to uzdevumu, ko Tēvs Viņam bija uzticējis. Apustuļu darbos 10:38 ir teikts: “Dievs ar Svēto Garu un spēku svaidījis nacarieti Jēzu,” un Viņš “gājis apkārt labu darīdams un dziedinādams visus velna nomāktos, jo Dievs bija ar Viņu.”

Pirms iesākās Jēzus atklātā kalpošana, Viņš tika svaidīts ar Svēto Garu un spēku. Kad mēs tiekam piepildīti ar Svēto Garu, mēs daudz skaidrāk spējam dzirdēt Dieva balsi, un mēs tiekam apbruņoti tam, lai kalpotu Dieva Valstībā, jo tagad mēs varam smelties no Svētā Gara spēka, ko saņēmām, kad Viņš nāca pār mums, lai būtu par Viņa liecinieku. Šis spēks ļauj mums paveikt to, ko Dievs no mums sagaida.

Ir svarīgi ieraudzīt, ka Jēzus nepaveica nevienu brīnumu vai citus varenus darbus, pirms nesaņēma Svētā Gara spēku. Ja jau Jēzum bija vajadzīgs Svētā Gara spēks, tad jau nu mums noteikti! Lūdz, lai Viņš piepilda tevi ar Sava Gara spēku gan šodien, gan katru dienu.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Tev ir pieeja enerģijai – ieslēdz gaismu!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon