Dievs atklās visu, kas tev jāzina

Dievs atklās visu, kas tev jāzina

Sieva Viņam saka: “Es zinu, ka jānāk Mesijam, kas saukts Kristus. Kad Viņš nāks, Tas mums visu izstāstīs”. (Jāņa 4:25)

Mācīties sadzirdēt Dieva balsi un piedzīvot Svētā Gara vadību ir aizraujošs piedzīvojums. Dievs vēlas runāt ar tevi un darīt tev zināmu, ko darīt, lai tu varētu izbaudīt savu dzīvi, saņemt Viņa svētības, gudrību un piepildīt Viņa plānus tavai dzīvei. Viņam vienmēr ir sakāms kas labs un noderīgs, bet reizēm cilvēki to tā arī neuzzina, jo nepamana, ka Dievs ar viņiem runā. Ir jāiemācās sadzirdēt un paklausīt Viņa balsij.

Vecāki taču nemitīgi sarunājas ar saviem bērniem, kāpēc gan, lai mūsu debesu Tēvs ar mums nerunātu? Vecāki nesagaida, ka bērni vienmēr paši zinās, kā rīkoties, ja nav to iepriekš paskaidrojuši, un arī Dievs to nesagaida no Saviem bērniem. Viņš vēlas mums atklāt itin visu, kas mums jāzina par šo dzīvi.

Bieži mēs gribam rīkoties pēc sava prāta, lai varētu darīt, ko gribam un kad gribam. Tomēr, ja šādi dzīvojam, galu galā mēs apmaldāmies un izniekojam savu dzīvi. Mums vajadzīgs Svētais Gars, kurš vadītu mūs katru dienu, ko pavadām uz šīs zemes, un Viņš ir apņēmies to darīt – runāt uz mums un atklāt visu, kas mums jāzina.


Dieva vārds šodienai:

Svētais Gars ir tavs padomdevējs un mierinātājs, un Viņš ir ar tevi divdesmit četras stundas, septiņas dienas nedēļā.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon