Dievs atver un aizver durvis

Dievs atver un aizver durvis

“Tā saka Svētais, Patiesīgais, kam Dāvida atslēga, kas atver, un neviens neaizslēdz, kas aizslēdz, un neviens neatver.” — Atklāsmes grāmata 3:7

Mēs dzīvē ik pa laikam piedzīvojam tādus kritiskus brīžus, kad ir ārkārtīgi svarīgi būt pilnībā pārliecinātam, ka skaidri dzirdi Dieva balsi. Ne vienmēr ir viegli izšķirt Viņa balsi no savas emocionālās prātošanas. Tomēr no savas pieredzes es zinu, ka Dievs var atvērt tādas iespēju durvis, ko neviens nespēj aizvērt, un Viņš spēj aizvērt durvis, kuras mēs nekādi nespējam atvērt.

Daudzus gadus es veltīju tam, lai darītu to, ko es pati vēlējos savā dzīvē darīt. Rezultātā piedzīvoju vien satraukumu un vilšanos. Tomēr es esmu atklājusi, ka, paļaujoties uz Dievu, Viņš mums dāvā Savu labvēlību, un, meklējot Viņu un Viņa nolikto laiku, daudz kas no paveicamā virzīsies daudz vieglāk un raitāk. Viņš mūs vada soli pa solim. Ja paspersi soli nepareizā virzienā, Viņš tevi apstādinās, pirms pagūsi aiziet pārāk tālu.

Neaizmirsti, ka Viņa domas vienmēr ir pārākas par mūsu domām. Viņš redz beigas jau no paša sākuma. Visi Viņa ceļi ir pareizi un droši. Viņš zina, kam tavā dzīvē jānotiek, un Viņš var likt tam notikt. Ieklausies Viņa balsī, un tu nepievilsies.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es uzticos, ka Tu manā dzīvē atvērsi pareizās durvis un aizvērsi nepareizās. Pat tad, kad nezinu, ko darīt, es ticu, ka varu dzirdēt no Tevis un sekot Tavai gribai.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon